Vesper vydají nový videoklip

09.11.2015


Kapele Vesper se povedlo dostat do klipu neobvyklý příběh s originální pointou. Premiéra již brzy.Kapela VESPER natočila zbrusu nový klip s odvážným příběhem, v němž nechybí ani krásné dívky. Klip k rockovému songu ZTRACENÁ zapadá do právě probíhající propagace aktuálního autorského alba  s názvem Smrti blíž a příprav kapely na hudební sezónou 2016. 

„S naplánováním záběrů, s jednotlivými scénami, s výběrem profesionálů pro natáčení, s účinkujícími, dvojrolemi a více rolemi, s lokalitami jsme si hráli v přípravném procesu více než 4 měsíce“, poznamenal Pavel Ladra z kapely Vesper. Což se na kvalitě finálového krátkého filmu projevilo. 

Oficiální představení klipu veřejnosti proběhne v sobotu 21. 11. 2015 od 20 hod. v Kutné Hoře na Kaňku, v sále restaurace Na Baště, kde se mimo jiná místa samotný klip natáčel. Premiérový večer bude zároveň odměnou pro realizační tým. Nezůstane jen u promítání, ale proběhne plnohodnotný koncert, kde zazní šlágry nejen z posledního alba, ale i z předchozích dvou CD. A mimo to moderovat doprovodný program bude herec a moderátor Václav Veselý. „Jak se zdá, tak si Kaňk fakt užije. Alespoň pro to uděláme všechno“, pozval nejen ortodoxní fanoušky Milan Jahodář, kapelník skupiny Vesper.            S pozdravem Váš tým Music-Portal.cz


play radio