Sada 6 kořenek se zavíracím víčkem a popiskovačem Tiza, 300 ml


Heart

Heart je sada, která dokazuje, že i maličkosti mohou udělat obrovskou radost. Tyto skleničky jsou multifunkční a mohou sloužit jako kořenky, malé vázičky, stojánek na štětce nebo jako skleničky pro zabalení jedlého dárku pro vaše milované. Tyto kořenky jsou praktické a zároveň velmi stylové, a tak doplní každou domácnost.

Lahvičky s tabulkovým štítkem

Lahvičky mají štítek z tabulové barvy, a tak na ně můžete psát křídou. Tyto kořenky mohou sloužit jako stylová dekorace na vašem stole, když si budete užívat odpoledne s přáteli, nebo jako praktické kořenky, když budete připravovat své oblíbené pokrmy. Tyto kořenky se hodí i na piknik, kdy si můžete připravit své oblíbené pokrmy a podat je v originálních skleničkách s tabulkovým štítkem.

Sada 6 kořenek se zavíracím víčkem

Zavírací víčko

Kořenky jsou vybaveny zavíracím víčkem, díky kterému si můžete být jisti, že vaše koření nezvlhne a zůstane dlouho čerstvé. Zavírací víčko také pomáhá udržet čistotu a hygienu v kuchyni.

Originální sada 6 kořenek se zavíracím víčkem a popiskovačem Tiza, 300 ml je skvělým dárkem pro každého milovníka kvalitního koření a originálního designu. Tyto kořenky jsou praktické, multifunkční a především velmi stylové, a tak si určitě získají vaši pozornost.

Lahvička se zavíracím víčkem

Pořiďte si tyto originální kořenky se zavíracím víčkem a popiskovačem Tiza, 300 ml na webu Crosta a zpříjemněte si svůj pobyt v kuchyni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.