Mikroflanelové povlečení Planetarium od 4Home s efektním svícením

Jednou z nejpříjemnějších věcí, kterou můžeme udělat pro sebe a svoje zdraví, je dobře se vyspat. A jak se lépe vyspat, než na měkoučkém a hřejivém povlečení z mikroflanelu? To dokonale zahřeje i nejzimnější noci.

Mikroflanelový materiál

Mikroflanel je velmi jemný a hebký materiál, vyrobený z polyesteru. Díky svému složení a zpracování je ideální pro chladné zimní noci. Je šetrný k citlivé pokožce a navíc je také velmi snadno udržovatelný. Nemusí se žehlit a dobře odolává mačkání.

Vesmírný vzor s efektním svícením

Originální vesmírný vzor s planetami, sluníčky a raketami na šedém podkladu vám dodá do vaší ložnice trochu dravosti. A navíc svítí! Při výrobě povlečení se používá fluorescenční vlákno, které košťatý vzor efektně rozzáří. Povlečení se nabíjí přirozeně na slunci nebo pod vnitřním osvětlením a ve tmě vám potom ještě nějakou dobu vytvoří příjemnou atmosféru.

Čím bude světlo intenzivnější, tím více a déle bude produkt ve tmě svítit. Doporučujeme nechat na světle „nasvítit“ co nejdéle, minimálně však 10 minut.

Výhody mikroflanelového povlečení

Tak na co tedy čekat? Jednoduše si pořiďte toto mikroflanelové povlečení a užívejte si spokojený a zdravý spánek. Několik hlavních výhod, které vás přesvědčí, že je to ta pravá volba:

  • Hřejivost – Hřejivé povlečení vás zahřeje i ty nejzimnější noci.
  • Hebkost – Heboučký mikroflanel je velmi měkký a jemný na dotek, což zaručuje příjemné spaní.
  • Snadná údržba – Nemusí se žehlit a dobře odolává mačkání.
  • Fluorescenční efekt – V tmavém pokoji povlečení nádherně září a tvoří příjemnou atmosféru.

Najdeme na bestnabytek.cz pod názvem „4Home – Svitící povlečení mikroflanel Planetarium 140 x 200 cm, 70 x 90 cm“. Set obsahuje povlak na polštář a povlak na přikrývku.

Povlečení s vesmírným vzorem z mikroflanelu a s efektním svícením

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.