Originální skleněná váza s přírodními detaily od Bloomingville – kolekce Earthiness

Čerstvě natrhané květiny či sezónní dekorace v interiéru vždy dodají tu správnou atmosféru. A jak je nejlépe vystavit? Nejenže budou na očích, ale navíc vyniknou díky stylovému doplňku – skleněné váze od značky Bloomingville. Světle zelená, zlatá nebo neutrální, vyberete si podle svého vkusu

Vybrané detaily Earthiness kolekce

Tuto vázu jsem si oblíbila díky jejímu designu a zvláštním přírodním detailům, které na ní najdeme. Ethanolkyselina vytváří malé bublinky uvnitř skla a v kombinaci s tnou dává čirému materiálu vzhled „dýchajícího organismu“. Váza není jen kus sklářského řemesla, ale připomíná elementy přírody v jedinečné formě.

Pokud máte rádi recyklaci, tento doplněk vám bude vyhovovat i z tohoto hlediska. Materializovaná z recyklovaného skla, je váza ekologickým řešením v zařizování bydlení. Zároveň je ale svým vzezřením luxusní káčourek, který vystavíte na nejexponovanějším místě.

Jednostupňový kousek sklářského umění

Bloomingville sází na jednoduchost a minimalismus, což ocení hlavně milovníci skandinávského stylu. Dokonale vyvážené proporce a syté odstíny, ty dělají z této vázy první volbu pro ty, kteří hledají výjimečný doplněk do domácnosti. Na pohled obyčejná, ale tak krásná a vkusná v každém detailu.

Bloomingville Earthiness skleněná váza

Vyžádejte si svůj unikátní model

Nadchnula vás tato váza a chtěli byste si ji pořídit? Za kliknutí na odkaz se dostanete na stránku, kde si můžete vybrat z celé Earthiness kolekce. Všechny modely jsou unikátní a mohou se v některých detailech lišit.

Abyste váze dopřáli ty nejlepší podmínky k maximálnímu vyniknutí, vyberte pro ni vhodné dekorace. Pro jarní období jsou nejlepší kytice narcisů či tulipánů, letním doplňkem může být třeba ástilba nebo jeřáb. Na podzim zase vynikne aranžmá z kaštanů, eukalyptu nebo hlohových větviček.

Zamyslete se nad tím, jak máte rádi svůj domov a které kousky vám ho pomohou doladit ve stylu, který žijete a který vás nejvíce baví. Pořizování nových doplňků může být velmi příjemnou činností a navíc určitě z ní budete mít radost.

Například k tomuto modelu vázy pasují takové a takové dekorace

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.