Bílo modrá bavlněná nástěnná tapiserie Kave Home Atal 34 x 26 cm pro Váš domov


Bílo modrá bavlněná nástěnná tapiserie Kave Home Atal

Tapiserie Kave Home Atal

Stylový doplněk pro každou prázdnou stěnu

Tapiserie Kave Home Atal představuje stylový doplněk, který zvládne ozvláštnit každou prázdnou stěnu. Tapiserie je vyrobená ze 100% bavlny a zdobí jí abstraktní motiv, ve kterém každý návštěvník uvidí něco jiného. Díky modré barvě motivu může někomu připomínat například řeku, na jejíž hladině pluje bublina. Tato originální nástěnná dekorace se skvěle hodí nejen do interiéru, ale také do krytého exteriéru.

Velikost a výroba

Tapiserie Kave Home Atal má rozměry 34 x 26 cm. Její velikost ji činí dostatečně velkou na to, aby vynikla na stěně, ale zároveň dostatečně malou na to, aby se hodila i na menší plochy. Tapiserie je vyrobená z kvalitní bavlny, což zajišťuje její dlouhou životnost.

Kde zakoupit

Pokud Vás zaujala tapiserie Kave Home Atal, můžete ji zakoupit na stránkách kupsinabytek.cz. Cena této originální nástěnné dekorace je více než přijatelná a určitě se vyplatí investovat do takového klenotu pro Váš domov.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.