Maxi postel z borového masivu 140 x 200 cm s matrací Medical a roštem ZDARMA


Nová postel z borového masivu 140 x 200 cm s matrací Medical a roštem ZDARMA

Výroba postele z borového masivu

Nová postel z masivu Borovice o síle 25 – 28 mm je velmi kvalitní a pevná. Vyrábí se z přírodního materiálu – borového masivu v Evropské unii. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Při výrobě postelí jsou dodržovány nejvyšší standardy kvality. Postele jsou pevné a stabilní a mají celkovou nosnost až 120 kg. U postelí dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost dokonce 240 kg.

Rošt postele

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu Borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné. aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm.

Matrace Medical

Součástí postele je vysoce luxusní matrace- výška 16cm, která odpovídá nejvyšším ortopedickým požadavkům a poskytuje dokonalou podporu těla během spánku. Jádro matrace tvoří deska z vysoce kvalitní elastické pěny o vyšší objemové hmotnosti, která díky své struktuře umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu. Matrace je středně tvrdá a má nosnost až 130 kg na 1/2 matrace lze polohovat. Matrace je opatřena vysoce luxusním a kvalitním snímatelným a pratelným potahem na 40 °C, který je opatřen zipem ze tří stran pro lepší manipulaci. Potah je

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.