Nově příchozí: Scandi Hnědá dřevěná jídelní židle Meadow


Již dlouho jste hledali dokonalou jídelní židli, která by splňovala vaše náročné požadavky na design i pohodlí? Pak máme pro vás skvělou zprávu – právě jsme přidali do naší nabídky designovou jídelní židli Meadow, která je krásným příkladem vintage stylu. Tato židle s vysokohodnotnými materiály a precizním zpracováním vám poskytne maximální komfort a zároveň se stane krásným designovým prvkem vašeho interiéru.

Nádech retro designu

Jídelní židle Meadow se pyšní dřevěným masivním podnožím, které díky starožitnému moření získává na osobitosti a nádech retro designu. Pohodlný ratanový sedák je dokonalým protikladem k pevnému dřevu a vytváří tak kontrast plný elegance a jemnosti. Židle tak splňuje nároky nejen na pohodlí, ale i na dokonalý design.

Komfort a jistota

Černě lakované kovové překřížení na opěradle je nejen designovým prvkem, ale zároveň zajišťuje maximální komfort při sezení. Při rozhodování pro jídelní židli Meadow jsme mysleli i na vaši jistotu – židle je vyrobena z odolných materiálů a pečlivě zpracována. Židle bude tak skvělým doplňkem moderních i klasických jídelních stolů.

Doporučení pro čištění

K čištění jídelní židle Meadow doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Váš kus nábytku tak bude vždy dokonale čistý a bude vám sloužit mnoho let.

Získejte skvělou jídelní židli Meadow ještě dnes!

Nenechte si ujít krásný kus nábytku, který splňuje nároky na design i pohodlí. Navštivte náš e-shop a zakupte si jídelní židli Meadow za bezkonkurenční cenu. Zde naleznete židli Meadow a mnoho dalšího krásného nábytku do vašeho domova.

Scandi Hnědá dřevěná jídelní židle Meadow

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.