Nový koberec Universal Optik Smile – rozměry 120 x 170 cm


Koberec Universal je ze 100% polypropylenu

Koberec Universal Optik Smile je nově příchozím kouskem do kolekce koberců na trhu. Patří do kategorie těch větších koberců, které jsou vhodné na velké plochy – rozměr 120 x 170 cm určitě zaplní a zútulní nejedno obytné prostředí.

Tento koberec je vyroben ze 100% polypropylenu, což znamená, že je velice odolný, snadno se udržuje a zajímavější je, že je také antistatický. Tato vlastnost přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce.

Speciální metoda heat-set frisé

Úprava koberec smyle 120 x 170 cm byla provedena speciální metodou heat-set frisé. Že nevíte, o co se jedná? Jde totiž o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno, aby dodalo danému koberci větší pevnost a je mnohem více odolnější vůči poškození.

Tato metoda se zároveň odráží i na designu koberce – je více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou. Design koberce Universal je navíc velmi univerzální, což znamená, že by se měl hodit do většiny interiérů.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/koberec-universal-optik-smile-120-x-170-cm

Závěr

Výrobce koberce Universal zaujal nejen vzhledem tohoto kousku, ale i vlastnostmi, které nabízí. Velkost a antistatická vlastnost je určitě obrovským plusem pro mnoho rodin s domácími mazlíčky. Pevnost a odolnost vůči poškození zajistí, že na tento kousek se můžete spolehnout a bude vám dobře sloužit po řadu let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.