Dětské povlečení Tlapková Patrola Hvězdné Tlapky od CARBOTEX – 100 x 135 cm, 40 x 60 cm


Dětské povlečení Tlapková Patrola Hvězdné Tlapky od CARBOTEX

Oboustranné povlečení z bavlny renforce

Povlečení do postýlky se stává nezbytností při příchodu miminka. Řada rodičů se při výběru vyrovnává s množstvím otázek. Které povlečení bude nejvhodnější? Jakou velikost zvolit? A konečně, jaké motivy by mohly těšit děťátko a potěšit rodiče zároveň?

Nejnovější kolekce od CARBOTEX uzavírá veškeré tyto otázky. Dětské povlečení Tlapková Patrola Hvězdné Tlapky se skládá z polštáře s rozměry 40 x 60 cm a přikrývky o velikosti 100 x 135 cm.

Na lícní straně povlaku jsou znázorněni oblíbení pejsci z Tlapkové Patroly. Tyto roztomilé tvářičky dětí unesou do světa dobrodružství a zábavy. Barvy použité na povlečení jsou jasně a sytě, což podtrhuje veselý dojem.

Rubová strana povlaku je tmavě modrá a na ní se nacházejí psí kostičky. Ty zase navozují určitou klidnou atmosféru. Barevný kontrast s lícní stranou je velmi povedený a celkově přispívá k celkové metrice kolekce.

Povlak na polštář si zachovává motiv pejsků z Tlapkové Patroly. Odpadá tak nutnost hledat další motivy, což ulehčí rodičům hlavu při nákupech.

Zipové zapínání přináší netušenou výhodu. Povlak na přikrývku se dá jednoduše sundat a vyprat, zatímco podložka do postýlky může zůstat na svém místě. Odkaz na tento skvělý výrobek najdete na stránce https://www.bestnabytek.cz/produkt/carbotex-detske-bavlnene-povleceni-do-postylky-tlapkova-patrola-hvezdne-tlapky-100-x-135-cm-40-x-60-cm.

Všechny tyto prvky tvoří komplexní řešení pro dětskou postýlku. Děti milují různé motivy, a proto se vždy s nadšením těší na výměnu povlečení. CARBOTEX to s touto kolekcí opět dokazuje.

Souhrn

Větší rozměr přikrývky a malý polštář. Oboustranný design s motivem pejsků z Tlapkové Patroly. Zipové zapínání pro snadnou manipulaci. To vše se snoubí v nové kolekci od CARBOTEX. Pokud hledáte kvalitní a hezké povlečení pro vaše děti, neváhejte a sáhněte do nabídky této značky. S jistotou nerozhodnete špatně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.