Kusový koberec Exotic 214 green-120×170 – zelená elegance pro váš interiér


Originální a jedinečné koberce

Kusové koberce Exotic 214 jsou jedinečné díky svým exotickým motivům přírody. Pokud milujete netradiční design a hledáte něco nevšedního pro váš interiér, kusové koberce z řady Exotic jsou pro vás tou správnou volbou. Tyto koberce budou určitě dominovat v každém prostoru svými originálními vzory.

Kvalita a pohodlí

Kusové koberce Exotic 214 jsou vyráběny v Německu z kvalitního 100% polyesterového vlákna, což zaručuje kobercům vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Vlákno je navíc velmi odolné a snadno se čistí, takže kusové koberce Exotic jsou vhodné i pro domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Design pro každý interiér

Koberec Exotic 214 v zelené barvě s rozměry 120×170 cm bude pro svou výjimečnost zajisté tím pravým doplňkem pro váš interiér. Tento koberec se perfektně hodí do moderního interiéru, který potřebuje působivý prvek. Pokud máte například bílé nebo šedé stěny a nábytek, zelený koberec dá vašemu domovu tu správnou šťávu života a poskytne mu neopakovatelnou atmosféru.

Produkt si můžete zakoupit na Brega.cz

Galerie obrázků

Koberec Exotic 214
Koberec Exotic 214
Koberec Exotic 214
Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.