Široká komoda s přihrádkami Jasmin – skvělý úložný prostor v bělené pinii/dubu

Široká komoda s přihrádkami v provedení bělená pinie s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin – nábytek v moderním venkovském stylu s důrazem na detail navazuje na tradici útulně zařízeného domova a přímo láká k tomu, abyste si vytvořili prostředí, kde se budete cítit dobře.

Podrobnější popis komody

Kombinujte tak jednotlivé elementy z této řady a vytvořte si stylový rustikální interier s nádechem tradice.

Tato komoda je vyrobena z kvalitního materiálu – bělené pinie a dubového dřevodekoru. Díky kombinaci těchto dvou prvků se jedná o velmi elegantní kus nábytku, který se hodí do jakéhokoliv interiéru v moderním venkovském stylu.

Komoda má celkové rozměry 110 x 87 x 43 cm a nabízí skvělý úložný prostor pro vaše věci. Její design je velmi praktický, obsahuje několik přihrádek a skleněné dveře. Díky tomu můžete pečlivě uspořádat všechny své věci a nábytek se tak stane nejen krásným, ale také praktickým doplňkem vašeho interiéru.

Použití komody

Tato komoda skvěle slouží k uspořádání všech věcí, které potřebujete ukládat.

Její přihrádky jsou ideální pro uložení knih, časopisů nebo dekoračních předmětů. Díky skleněným dveřím je vše hezky vidět a můžete si tak snadno vybrat, co chcete vytáhnout a na co máte chuť.

Komoda vám ale může sloužit také jako úložný prostor pro vaše oblečení. Díky své velikosti se do ní vejde spousta věcí. Můžete si tak vše pečlivě uložit a snadno najít, co potřebujete.

Komoda pro všechny typy interiérů

Díky svému univerzálnímu designu se komoda hodí do jakéhokoliv interiéru.

Její bělená pinie a dubový dřevodekor krásně ladí s moderním venkovským stylem, ale komodu můžete umístit i do jiných typů interiérů. Je velmi elegantní a skvěle se hodí k dalším kusům nábytku v podobné barvě a stylu.

Při nákupu této komody nebudete litovat. Nabízí skvělý úložný prostor, elegantní vzhled a mnoho možností využití. Objednat si ji můžete na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/siroka-komoda-s-prihradkami-jasmin-belena-pinie-dub.

Široká komoda s přihrádkami Jasmin

Komoda Jasmin je investicí, kterou nebudete litovat.

Krásný design, skvělý úložný prostor a univerzálnost v použití jsou jen některé z mnoha výhod, které tato komoda nabízí.

Zkombinujte ji s dalším nábytkem v podobném stylu a vytvořte si tak stylový rustikální interier, ve kterém se budete cítit dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.