Knihovna NINOVA dub bílá: literatura pod korunami stromů


Vysoká knihovna LINEA

Knihovna NINOVA dub bílá je moderní a elegantní kus nábytku, který každý interiér udělá dokonalým. Tento regál je součástí řady LINEA od španělského výrobce NABYTEKPROZIVOT a disponuje množstvím regálů v různých velikostech a provedeních. Knihovna NINOVA je ale díky své výšce a počtu polic hlavním tahákem této kolekce.

Knihovna NINOVA dub bílá je nejen pro milovníky knih nebo inspirativních dekorací. Je to komodita, která namísto prostodu nabízí úložný prostor a stylové využití.

Výška jako přednost

Jednoduchý, ale moderní design se snoubí s praktickými funkcemi. Regály jsou vysoké a nabízejí tak prostor k maximálnímu využití. KNINOVA vysoká knihovna tak může pojmout i mnohem větší množství knih a to ve výšce pod dvěma metry. Šířka regálu naopak nijak nezaostává s rozměry 90x30x200 cm.

Celý regál je vyroben z kvalitního dřeva a disponuje speciální ochranou vrstvou proti poškrábání a opotřebení. Hodí se tak i pro ty nejnáročnější uživatele.

Stylový doplněk do bytu

Knihovna NINOVA dub bílá má mnoho skvělých vlastností, ale nezapomeňme ani na to, že se jedná o stylový doplněk do bytu či kanceláře. Regál má bílou barvu s přírodními dubovými prvky. Díky tomu lze krásně sladit se zbytkem nábytku a vytvořit jedinečný a harmonický interiér.

Knihovna se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také například do pracovny či ložnice. Je to věc nejen praktická, ale i estetická. Nabízí se tak příležitost vytvořit si z ní jeden z dominantních prvků interiéru.

Knihovna NINOVA dub bílá je výbornou volbou pro ty, kteří potřebují praktický a stylový regál na knihy a dekorace. Ušetří místo a navíc se přizpůsobí jakémukoliv interiéru. Navíc, každý detail činí tuto knihovnu tak jedinečnou. Můžete se těšit na každodenní použití v jednoduchosti a šikovnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.