Pohovka Fulgeo v pravém provedení s barvou Poco 04/Poco 10

Pohovka Fulgeo s rozloženým lůžkem

Pohovka Fulgeo je moderní a velmi prostorná. Její design je jednoduchý a čistý, díky čemuž se pohodlně zařadí do každého interiéru. Tento model je k dostání v pravém provedení s barvou Poco 04/Poco 10.

Sedačka Fulgeo má rozměry 267 x 172 cm a výšku 78 cm. Na této pohovce se pohodlně usadí až 4 osoby. Díky své velikosti je ideální pro větší obývací pokoje, kde plně vynikne. Pokud máte rádi večerní relaxaci u televize, využijete určitě praktické funkce rozkladu na lůžko. Při potřebě si navíc schováte drobnosti do úložného prostoru, který se nachází pod sedátkem.

Jaká je kvalita pohovky Fulgeo?

Pohovka Fulgeo je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost. Konstrukce je vyrobena z masivního dřeva, zatímco sedací část je potažená příjemným a odolným látkovým potahem. Materiál je snadno udržovatelný a čistý.

Detail pohovky Fulgeo

Pro pohodlné sezení i spaní poskytuje pohovka Fulgeo dostatečnou výšku a pevnou konstrukci. Sedáky i zádové opěrky jsou plněny kvalitní pěnou, která se nezdeformuje ani při častém používání. Řešení úložného prostoru pod sedátkem a praktický rozklad na lůžko jsou prostory, které ocení každý, kdo potřebuje úsporné řešení svého obývacího pokoje.

Kde si můžete objednat pohovku Fulgeo?

Na webu nabyteklevneji.cz si můžete objednat pohovku Fulgeo v pravém provedení s barvou Poco 04/Poco 10 za skvělou cenu. Navíc je k dispozici zdarma dodání do vašeho domova. Nečekejte a pořiďte si tuto prostornou a praktickou pohovku do svého obývacího pokoje již dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.