Testovali jsme silikonovou vařečku Orion ORANZOVA – jak obstála v praxi?

Vařečka kulatá ze silikonu je naprosto skvělý pomocník v kuchyni. Náš redakční tým se rozhodl vyzkoušet silikonovou vařečku Orion ORANZOVA, kterou jsme získali od společnosti Interierio.cz ke zrecenzování.

Je to opravdu tak skvělý pomocník, jak se tvrdí?

Popis produktu Orion ORANZOVA

Tento produkt je kulatá vařečka ze silikonu s délkou 28 cm a s výztuží z nylonu. Orion ORANZOVA je dodávána v krásné oranžové barvě a má očko, takže si ji můžete snadno zavěsit.

Vydrží Orion ORANZOVA vysoké teploty?

Na obalu jsme se dočetli, že Orion ORANZOVA je odolná vůči teplotám od -40 °C až do +180 °C, což ji činí skvělým pomocníkem do kuchyně pro vaření i pečení.

Vybavení kuchyně bez silikonové vařečky už není kompletní

Každý, kdo má rád vaření, by si měl pořídit silikonovou vařečku, která je jistě dobrou investicí. S dřevěnými vařečkami máme totiž často problém – obarví se, mohou obsahovat bakterie, zvýrazní zápachy z předchozích pokrmů a mohou poškrábat nádobí s nepřilnavou úpravou.

Orion ORANZOVA nám tento problém vyřešila.

Orion ORANZOVA jako ideální pomocník do kuchyně

Při testování Orion ORANZOVA jsme zjistili, že tato vařečka je lehká, pevná a snadno ovladatelná. Snadno jsme s ní narázili do stěny a nádobí, ale nikdy se nespálila ani neprotlačila.

A co hygiena?

Silikonová vařečka nejenže zůstává čistá a hygienická, ale také se snadno čistí. Doporučujeme ji jednoduše namočit do mýdlové vody a opláchnout.

Snadnost čištění je neocenitelnou funkcionalitou.

Náš závěr

Orion ORANZOVA je velmi kvalitní a funkční pomocník do kuchyně. Je lehká, pevná, snadno ovladatelná a snadno se čistí.

Doporučujeme ji naprosto každému kuchaři a pekaři.

Pokud si chcete tento skvělý produkt pořídit tak navštivte web Interierio.cz.

vaření

Pokud hodnotíme tento produkt, vidíme pouze jedinou nevýhodu – není ideální na smažení s kovovou nádobou, ale na druhou stranu to se týká skoro všech silikonových vařeček. U ostatních druhů vaření a pečení je ale Orion ORANZOVA naprosto skvělá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.