Rohová sedací souprava FEDERICO v provedení Sawana 14/Soft 17


Toužíte mít pohodlnou a prostornou sedací soupravu pro svůj obývací pokoj?

Rohová sedací souprava FEDERICO vám nabízí ideální kombinaci pohodlí a prostoru. Její rozměry 268 x 268 x 100 cm nabízejí dostatek místa k sezení pro celou rodinu. Navíc je součástí sedací soupravy rozkládací mechanika, která vám umožní jednoduše přeměnit soupravu na plnohodnotné lůžko o rozměrech 200 x 120 cm.

Odpočinek v pohodlí

Souprava FEDERICO je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí velmi pohodlné sezení. Sedadla jsou vyplněna speciální pěnou, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Zároveň jsou opatřena měkkým polstrováním, které zajišťuje maximální pohodlí.

Moderní vzhled

Provedení Sawana 14/Soft 17 je velmi moderní a elegantní. Kombinace tmavě šedé a světle šedé barvy působí velmi vkusně a skvěle se hodí do každého interiéru. Navíc máte možnost vybrat si z různých barevných provedení, a tak si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí.

Více než jen pohodlné sezení

Souprava FEDERICO nabízí oproti běžným sedacím soupravám několik výhod. Jednou z klíčových je úložný prostor. Pod sedadly jsou umístěny skříňky, kde si můžete uložit všechny potřebné věci. Díky tomu ušetříte místo a zároveň budete mít všechno po ruce.

Zajímavý návrh

Rohová sedací souprava FEDERICO je zajímavá nejen svými rozměry a pohodlným sezením, ale i moderním designem. Provedení Sawana 14/Soft 17 působí velmi atraktivně a nabízí zajímavý kontrast TM designu. Na fotografiích si můžete prohlédnout, jak by souprava mohla vypadat v obývacím pokoji.

Kde nakoupit?

Pokud vás zaujala sedací souprava FEDERICO v provedení Sawana 14/Soft 17, můžete ji zakoupit na stránkách Codina.cz. Na této stránce najdete nejen tuto soupravu, ale i další kousky nábytku, které vám určitě padnou do oka.

Závěr

Sedací souprava FEDERICO v provedení Sawana 14/Soft 17 je skvělou volbou pro každého, kdo touží po pohodlném a prostorném sezení. Když potřebujete více místa k sezení nebo na spaní, stačí jen vlézt do úložného prostoru pod sedadly a rozložit si lůžko. Navíc je souprava velmi vkusná a moderní a skvěle se hodí do každého interiéru. Jistě vám poskytne mnoho spokojenosti a odpočinku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.