Zlatá Rea URBAN – nová generace vanových baterií pro moderní design koupelen


Zlatá Rea URBAN – Nová Generace Vanových Baterií pro Moderní Design Koupelen

Vanová baterie Rea URBAN reprezentuje jednoduchou krásu a eleganci. Je vyrobena z kvalitní mosazi a potažena trojitou vrstvou zlaté barvy. Technologie galvanického pokovování chrání baterii před rzí a usnadňuje čištění. Dlouhou životnost a bezproblémové používání garantuje také keramická hlava. Baterie URBAN je určená k instalaci na stěnu. Její součástí je sprchové sluchátko.

Specifikace produktu

Typ baterie: vanová

Materiál: mosaz, ABS

Barva: zlatá

Povrchová úprava: lesk

Typ hlavy: keramická

Způsob montáže: na stěnu

Průměr připojení: 1/2 palce

Perlátor: ano

Rozměry produktu

Výška: 10 cm

Šířka: 18 cm

Délka hubice: 17 cm

Pro více informací a koupě vanové baterie Rea URBAN navštivte tuto stránku.

Tuto vanovou baterii si zamilujete nejen pro její elegantní design, ale také pro praktické funkce, které nabízí. Je vhodná pro moderní koupelny a dokonale podtrhuje vzhled vámi navrženého interiéru. Baterie se snadno instaluje a je kompatibilní s většinou stávajících vodovodních systémů. Díky zlaté barvě vypadá opravdu luxusně, a tak si ji můžete pořídit jako skvělý doplněk do vašeho koupelnového prostoru.

Nejen že vám bude sloužit mnoho let, ale také si užijete pocit pohodlí při každodenním používání. Baterie Rea URBAN je například vybavena perlátorem, díky kterému uspoříte vodu a zároveň nebude docházet ke zbytečnému plýtvání z zásobníku. Proto neváhejte a pořiďte si tuto kvalitní vanovou baterii, která vám ušetří jak čas, tak peníze!

Ostatní Vanové Baterie URBAN

Pokud vás zaujala Zlatá Rea URBAN, určitě se podívejte i na další modely této řady, které jsou k dispozici. Díky různým barevným variantám si můžete vybrat baterii, která nejlépe koresponduje s ostatními prvky vaší koupelny a podtrhuje celkový vzhled harmonického interiéru. Navštivte naše webové stránky a najděte si ten pravý kousek pro vaši koupelnu!

moderní koupelna

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/photos/bathroom-interior-design-clean-2575808/

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.