Moderní šatní skříň Para I o šířce 150 cm

Šatní skříně jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru. Musí být nejen praktické a prostorné, ale také stylové a krásné na pohled. Pokud hledáte takovou, určitě byste měli zvážit moderní šatní skříň Para I.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Tato skříň nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale také praktické uspořádání. Každá věc má své místo a snadno ji najdete díky mnoha poličkám a zásuvkám. Proto už nikdy nebudete muset hledat své oblíbené tričko mezi nánosy ostatního oblečení.

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

O kvalitě této skříně svědčí i použité materiály. Korpus je vyroben z 16 mm silné laminované desky, což zajistí její pevnost a stabilitu. Také se tak lépe brání proti poškození a opotřebení.

Pokud se rozhodnete pro tuto skříň, získáte nejen praktický a stylový kus nábytku, ale také kvalitní a odolný výrobek, na který se budete moci spolehnout.

Posuvný systém BIMAK

Další výhodou této skříně je posuvný systém BIMAK. Díky němu se dvířka skříně elegantně a snadno posunou a nic tak nebrání volnému pohybu v místnosti.

Také se tak vyhneme neuvěřitelně obtížnému otevírání tradičních skříní, které také často zabírají spoustu místa a jen tak se nevejdou do malého pokoje nebo prostoru.

Dodáván v demontu, po montáži získáte nádherný kus nábytku

Tato skříň je dodávána v demontu, ale nebojte, její montáž není žádným problémem. Kromě toho si tak budete moci být jisti, že jste svůj kus nábytku složili sami a víte, co se uvnitř skrývá.

Po složení získáte nádherný a kvalitní kus nábytku, který bude krášlit váš interiér a usnadní vám uspořádání vašich věcí. Také se tak nemusíte bát, že by skříň porazila pohyblivý nábytek a zabrala tak mnoho prostoru.

Pokud hledáte prostornou, praktickou a stylovou šatní skříň, určitě byste měli zvážit moderní šatní skříň Para I. Kromě toho ji můžete zakoupit a objednat přímo na stránkách naradi-cz.cz, kde si můžete vybrat z několika variant a barvových provedení.

Šatní skříň Para I

Tato skříň má rozměry 150x200x62 cm, takže ji můžete snadno umístit do jakéhokoliv prostoru, aniž by jí nebylo dostatečně místa. Také si můžete vybrat z dalšího doplňkového nábytku, který dokonale ladí s touto moderní skříní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.