Rozkládací rohová sedací souprava ROXI v barevném provedení lukso 39


Rozkládací rohová sedací souprava ROXI

Sedací souprava vás na první pohled zaujme svým jednoduchým designem a výrazným prošíváním.

Tento kousek nábytku je skvělou volbou pro každou moderní obývací místnost.

Popis produktu

Rozkládací rohová sedací souprava ROXI je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se udržují v čistotě. Styl designu je moderní, což z ní činí ideální doplněk pro každý interiér. Barevné provedení lukso 39 je velmi vkusné a elegantní, což z ní činí oblíbenou volbu mezi zákazníky. Souprava není jen pohodlná, ale je také velmi praktická, protože má rozkládací funkci, takže se může snadno přeměnit na pohodlnou postel.

Rozměry a materiál

ROXI má rozměry 265 x 175 cm a je vhodná pro pět až šest lidí. Materiálem, ze kterého je sedací souprava vyrobena, je tkanina kombinovaná s ekokoženou strukturou. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Navíc je pohodlný a jemný na dotyk.

Rozkládací funkce

Jak již bylo zmíněno, sedací souprava ROXI má rozkládací funkci. Postup je velmi jednoduchý a nezabere mnoho času. Postačí pouze odstranit polštáře a přeměnit soupravu na postel. Tímto způsobem získáte pohodlné a prostorné lůžko, na kterém si můžete odpočinout nebo pozvat přátele k přespání.

Nejdůležitější zprávou pro vás je ale to, že tuto skvělou rohovou sedací soupravu si můžete koupit právě teď na adrese:

https://www.crosta.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-roxi-barva-lukso-39/

Rozkládací rohová sedací souprava ROXI

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.