Plastová židle Dante v grafitové barvě – moderní kousek do vašeho interiéru

Plastová židle Dante skvěle doplní jak moderní, tak i tradiční zahradu. Zaručuje dlouhou životnost a perfektní pohodlí v letních dnech. Odolná vůči rzi, hnilobě a dalším poškozením způsobených nepříznivým počasím. Vhodná i do interiéru a je lehce stohovatelná.

Židle Dante nabízí moderní design, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Jeho grafitová barva dodává prostoru elegantní a sofistikovaný vzhled. Navíc se snadno kombinuje s dalším nábytkem, díky čemuž si můžete interiér zařídit dle svého stylu a vkusu.

Technické údaje:

  • Rozměry: 57 x 89 x 57 cm
  • Hmotnost: 2,36 kg
  • Barva: šedá – grafit
  • Materiál: odolný plast, včetně UV záření

Židle Dante je vyrobena z odolného plastu, který zaručuje její dlouhodobou životnost. Díky tomu ji můžete používat i v případě nepříznivých povětrnostních podmínek, jako jsou déšť či sníh. Materiál je také odolný vůči UV záření a předchází tak jeho vlivu na židli.

Díky své hmotnosti a velikosti je židle Dante snadno přenosná a uskladnitelná. Stačí ji jednoduše složit a uložit do malého prostoru. To Vám umožní flexibilitu a snadnost při přesouvání nábytku podle Vašich potřeb.

Obsah balení:

V balení naleznete 1 x židli Dante, kterou si snadno a rychle poskládáte a umístíte do svého interiéru či na zahradu. Židle je již předem smontovaná a stačí ji pouze vybalit z krabice. Navíc je doplněna o stylový design grafitové barvy, který bude pěkně ladit s Vaším interiérem.

Nenechte si ujít skvělou nabídku plastové židle Dante v grafitové barvě na www.nabyteklevneji.cz. Jedná se o moderní a praktický kousek nábytku, který Vám zpříjemní letní dny na Vaší zahradě, ale i pohodlné posezení v interiéru.

Židle Dante
Židle Dante
Židle Dante

Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.