Hořčicově žluté křeslo Teulat Sadira – styl pro odvážné!Hořčicově žluté křeslo Teulat Sadira

Neobyčejný tvar křesla

Elegantní lounge křeslo Teulat Sadira zaujme již na první pohled díky svému neobyčejnému tvaru. Jeho hranatý design s oblými křivkami připomíná malý ostrov uprostřed obývacího pokoje. Křeslo se stane výrazným prvkem interiéru a nadchne vaše návštěvy.

Pohodlný sedák

Příjemný látkový sedák a prošívané nadýchané opěrné polštáře dodají vašemu tělu maximální komfort při odpočinku. Křeslo Teulat Sadira je skutečnou oázou klidu a pohodlí. Uvelebte se s oblíbenou knížkou či čajem a užívejte si společnosti křesla Sadira.

Stabilní a pevná konstrukce

Kovová podnož dodá křeslu maximální stabilitu. Díky pevné konstrukci se nemusíte obávat, že by křeslo bylo nestabilní nebo by se snadno převrátilo. Můžete se na něj plně spolehnout a užívat si jeho komfortu.

Skvělá volba do moderních interiérů

Křeslo se skvěle hodí do moderních interiérů. Díky svému neobyčejnému designu a výrazné barvě ho můžete skvěle kombinovat s dalšími moderními kousky nábytku. Křeslo Teulat Sadira bude dokonalým doplňkem vaší obývací či pracovny.


Příspěvek byl publikován v rubrice Portal a jeho autorem je Portal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.