Lena Yellow uvádí videoklip k



Lena Yellow uvádí videoklip k písni Fever            

 

S blížícím se koncem léta představuje Lena Yellow videoklip k singlu Fever z alba Positivity, které vyjde letos v listopadu.



Lena Yellow, zpěvačka známá ze skupin Yellow Sisters a Mateřská.com připravuje na podzim vydání debutu s názvem Positivity. První ochutnávkou a pozvánkou do světa pozitivní energie je právě videoklip k písni Fever, která zabodovala m.j. také v semifinále mezinárodní soutěže Unsingned Only 2014.





Videoklip natočil ve Studiu Jinočany kameraman a režisér Kuba Křen a má mezinárodní obsazení. Kromě členů kapely a přizvaných tuzemských zpěváků a muzikantů (Klára Modrá, Radim Knapp, Pavel Dvořák) na něm spolupracovali i hudební hosté z USA a Austrálie (Yannick Tevi, Annamária Cecília Almeida, Christopher Madea, Irma Seleman, Claudia Atkinson). O nahrání zvuku a mix se postaral Ecson Waldes v Biotech studiu.



Dokončovaná deska Positivity obsahuje autorské skladby Leni Yellow a kapelníka Tomáše Sýkory a dále pak dvě originálně zpracované písně od skupiny Incognito a písničkářky Carole King.



Na dofinancování celého projektu se mohou podílet příznivci a nově oslovení fanoušci prostřednictvím portálu HitHit, kde si mají zároveň možnost vybrat z pestré škály odměn: https://www.hithit.com/cs/project/700/lena-yellow-positivity

 

Lena Yellow:  Lena Yellow (zpěv); Tomáš Sýkora (klávesy); Adam Koller (bicí), Tomáš Fuchs (kytara); Miloš Klápště (baskytara)



Videoklip Fever ke shlédnutí: https://www.youtube.com/watch?v=f5BHR14nvq0



Singl FEVER a NIGHT FOR U je ke stažení na oficiálních stránkách www.lenayellow.com a na Soundcloud: https://soundcloud.com/lena-yellow



Official teaser: https://www.youtube.com/watch?v=QtTnNnN5e88



Facebook: https://www.facebook.com/pages/Lena-Yellow/539708212794723?ref=hl


            S pozdravem Váš tým Music-Portal.cz



play radio