FINGERS UP 2013PŘÍPRAVY FINGERS UP 2013 JSOU V PLNÉM PROUDUHudební festival Fingers Up i letos představí slavné české i zahraniční interprety. Chybět nebude ani oblíbená Relax zóna.


Další ročník hudebního festivalu Fingers Up, který se letos uskuteční 20. července již tradičně v Městských sadech v Mohelnici, je za dveřmi. Festival, jako vždy, nabídne vystoupení předních českých a zahraničních interpretů.


Na festivalu Fingers Up se letos představí české kapely Tři sestry, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Rybičky 48 a Velmi krátké vlny. Ze zahraničních hostů na pódiu vystoupí Celeste Buckingham a skupina No Name.

Mezi nedílné součásti akce patří obří Relax zóna, kterou se Fingers Up odlišuje od ostatních festivalů podobných rozměrů. Cílem třetího ročníku Fingers Up je pozvednout festival opět o kousek výš, zlepšit zázemí areálu a celkový pocit návštěvníků z festivalu.


Vstupenky na festival Fingers Up lze zakoupit v předprodeji za 329 Kč, online na stránkách www.fingersup.cz či fyzicky na ohlášených předprodejních místech. Cena lístku na místě v den konání akce činí 429 Kč. K zakoupení se nabízí také vstupenka Gold VIP, která návštěvníkům umožní vstup do zákulisí a VIP stanu.Hudební festival Fingers Up má za sebou již dva úspěšné ročníky. Během nich se na pódiu objevily kapely jako Wohnout, Charlie Straight, Support Lesbiens, Sunshine a další známí interpreti. Již druhý ročník přilákal více než trojnásobek hostů oproti předchozímu a stal se atraktivním a vyhledávaným festivalem. Důraz se klade především na to, aby si diváci atmosféru Fingers Up dostatečně užili, bylo o ně dobře postaráno, měli chuť mluvit o festivalu s nadšením a těšili se na následující ročník.            S pozdravem Váš tým Music-Portal.czplay radio