Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Re: Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Příspěvek od malaklema@seznam.cz » ned 12. bře 2017 20:23:52

Ahoj, taky mi prijde jednodussi prejit na elektriku z akustiky, nez zacinat rovnou na akustice. Ale po jake dobe, to je hrozne individualni.
Souhlasim, ze je fajn mit ucitele, ale da se jet i podle webovych skol. My doma vyuzivame http://nanastroj.cz/lekce-kytary#/

Re: Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Příspěvek od kropol@email.cz » ned 11. bře 2012 19:55:47

Tak určitě bych doporučil spíše začít na akustiku, jestli tě to bude vůbec bavit. jinak si myslím že věk ideální ani není ale kolem toho 13-15 roku je to asi nejlepší pač v těch letech se člověk učí nejvíce věcem. ;)

Re: Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Příspěvek od kovarmat@seznam.cz » čtv 08. bře 2012 23:29:40

A na tos přišel jak? Ideální věk kdy začít neexistuje a ještě to odvíjet od toho jak dlouho hraješ na akustiku? :roll: :roll: :roll:
Obecně může být výhodou ovládat hru na akustickou kytaru. Ale člověk může klidně začít rovnou na elektrickou a žádnou chybu tím neudělá. Vyvaroval bych se toho možná u menších dětí, např. vzhledem k velikosti nástroje a vzhledem k bídné dostupnosti elektrických kytar v menší velikosti. Ale kolem těch 12 let už obsáhne snad drtivá většina dětí elektrickou kytaru uplně v pohodě a klidně může začít přímo na ni.
Každopádně nezbývá než doporučit do začátku nějaké vedení. Alespoň pro ty základy - to, co ti zkušený učitel předá za pár lekcí by ti mohlo jako samoukovi trvat klidně i pár měsíců. A internetové lekce v češtině a jejich (ne)kvalita to rozhodně nezachraňují, čest výjimkám (Henych atd., ovšem ty dobré už se z mého pohledu zaměřuje na trochu ostřílenější hráče a hlavně - monitor ti nikdy neřekne "teď to děláš špatně, udělej to tak a tak")

Re: Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Příspěvek od soldier122@email.cz » stř 07. bře 2012 19:12:37

Tak záleží kolik ti je a jak dlouho jsi už hrála na akustiku .) jinak třeba dám příklad. když začneš hrát ve 12 letech na akustiku, ideální věk pro začátek na eletriku si myslím, že je kolem 17 roků :) ale je to každého věc .) je plno lidí co začíná rovnou na eletriku ;)

Kdy začít hrát na el. kytaru ?

Příspěvek od alexxa21@seznam.cz » stř 07. bře 2012 18:46:44

Ahoj poradíte mi prosím někdo jaký je ideální věk na to abych přešla z akustické kytary na el. kytaru ? Strašně mě to láká :D

Nahoru